Politerm-izol: Wentylacja, izolacje termiczne, techniczne, rekuperacja Koszalin
 • iSWAY-FC Adaptive to kompaktowa jednostka napowietrzająca z układem regulacyjnym stosowana do zapobiegania przed zadymianiem wszystkich rodzajów pionowych i poziomych dróg ewakuacyjnych w budynkach. Wykorzystanie układu regulacji zapewnia możliwość dostosowania parametrów pracy do zmieniających się warunków w przestrzeni chronionej.

  Sklep internetowy • Salda wentylatory kanałowe oraz dachowe, centrale wentylacyjne

  Rekuperatory z wymiennikami obrotowymi, krzyżowymi, przeciwprądowymi

  Politerm-izol • POLITERM-IZOL ZDOBYWCĄ "SREBRNEGO DENARA"
            NAGRODY GOSPODARCZEJ 2014 ROKU

  Politerm-izol
 • BIS UltraProtect 1000 - pokrycie powierzchni, które przedłuża żywotność metalu. To innowacyjna metoda przygotowania produktów do stosowania ich w warunkach podniesionego ryzyka korozji lub na zewnątrz. Idealne zabezpieczenie dla systemu mocowania rur i dachowych konstrujcji wsporczych.

  Sklep internetowy
 • Rozpoczęliśmy produkcję elementów instalacji wentylacyjnych.

  Zainteresowanych prosimy o kontakt.

  Politerm-izol
politerm-izol.com.pl Wentylacja › Anemostaty, kratki, nawiewniki

Anemostaty, kratki, nawiewniki

1 - 3 z 3

Kratki
Kratki
Kratki wentylacyjne: uniwersalne do prostokątnych przewodów wentylacyjnych, uniwersalne do okrągłych przewodów wentylacyjnych, podłogowe, transferowe, o wzmocnionej konstrukcji. Materiał aluminium, stal ocynkowana lub nierdzewna.
zobacz więcej »
Nawiewniki
Nawiewniki
Nawiewniki: szczelinowe, sufitowe i podłogowe, uniwersalne prostokątne i okrągłe sufitowe, wirowe, zintegrowane z oświetleniem, dysze dalekiego zasięgu, szczeliny tłumiąco – transferowe, nawietrzaki, wolnostojące, schodowe.
zobacz więcej »
Zawory wentylacyjne
Zawory wentylacyjne
Zawory nawiewne i wywiewne przeznaczone do montażu sufitowego oraz na kanałach wentylacyjnych. Dostepne wersje wykonania: stal lakierowana, stal kwasoodporna, stal chromowo - niklowa, polipropylen. Dostępne w średnicach od 80mm do 250mm.
zobacz więcej »

1 - 3 z 3