Politerm-izol: Wentylacja, izolacje termiczne, techniczne, rekuperacja Koszalin
 • iSWAY-FC Adaptive to kompaktowa jednostka napowietrzająca z układem regulacyjnym stosowana do zapobiegania przed zadymianiem wszystkich rodzajów pionowych i poziomych dróg ewakuacyjnych w budynkach. Wykorzystanie układu regulacji zapewnia możliwość dostosowania parametrów pracy do zmieniających się warunków w przestrzeni chronionej.

  Sklep internetowy • Salda wentylatory kanałowe oraz dachowe, centrale wentylacyjne

  Rekuperatory z wymiennikami obrotowymi, krzyżowymi, przeciwprądowymi

  Politerm-izol • POLITERM-IZOL ZDOBYWCĄ "SREBRNEGO DENARA"
            NAGRODY GOSPODARCZEJ 2014 ROKU

  Politerm-izol
 • BIS UltraProtect 1000 - pokrycie powierzchni, które przedłuża żywotność metalu. To innowacyjna metoda przygotowania produktów do stosowania ich w warunkach podniesionego ryzyka korozji lub na zewnątrz. Idealne zabezpieczenie dla systemu mocowania rur i dachowych konstrujcji wsporczych.

  Sklep internetowy
 • Rozpoczęliśmy produkcję elementów instalacji wentylacyjnych.

  Zainteresowanych prosimy o kontakt.

  Politerm-izol
politerm-izol.com.pl Wentylacja › Przewody elastyczne

Przewody elastyczne

1 - 4 z 4

Przewody aluminiowe półelastyczne nieizolowane
Przewody aluminiowe półelastyczne nieizolowane
Przewód aluminiowy półelastyczny nieizolowany ma zastosowanie w instalacjach wentylacji, klimatyzacji oraz do celów przemysłowych. Dostępny w długości 3m o zakresie średnic 80-400mm.
zobacz więcej »
Przewody elastyczne izolowane
Przewody elastyczne izolowane "kominkowe"
Przewody elastyczne izolowane "kominkowe":- dzięki odporności temperaturowej do +250°C i całkowitej niepalności, nadaje się do dystrybucji gorącego powietrza, m.in. do rozprowadzenia gorącego powietrza z kominków,- średnice 100mm, 125mm, 150mm,- zakres temperatury pracy -30/+250°C,- długość 10mb.
zobacz więcej »
Przewody elastyczne izolowane
Przewody elastyczne izolowane
Przewody elastyczne izolowane:- izolowane termicznie i akustycznie, grubość izolacji 25mm- zakres średnic 80 - 600mm- zakres temperatury pracy -30/+140°C- długość 10mb Dostępne również przewody elastyczne izolowane z dodatkową warstwą folii paroizolacyjnej.
zobacz więcej »
Przewody elastyczne nieizolowane
Przewody elastyczne nieizolowane
Przewody elastyczne nieizolowane:- wielowarstwowy laminat aluminium z poliestrem,- zakres średnic 80 – 600mm,- zakres temperatury pracy -30/+140°C,- długość 10mb.
zobacz więcej »

1 - 4 z 4