Politerm-izol: Wentylacja, izolacje termiczne, techniczne, rekuperacja Koszalin
 • iSWAY-FC Adaptive to kompaktowa jednostka napowietrzająca z układem regulacyjnym stosowana do zapobiegania przed zadymianiem wszystkich rodzajów pionowych i poziomych dróg ewakuacyjnych w budynkach. Wykorzystanie układu regulacji zapewnia możliwość dostosowania parametrów pracy do zmieniających się warunków w przestrzeni chronionej.

  Sklep internetowy • Salda wentylatory kanałowe oraz dachowe, centrale wentylacyjne

  Rekuperatory z wymiennikami obrotowymi, krzyżowymi, przeciwprądowymi

  Politerm-izol
 • BIS UltraProtect 1000 - pokrycie powierzchni, które przedłuża żywotność metalu. To innowacyjna metoda przygotowania produktów do stosowania ich w warunkach podniesionego ryzyka korozji lub na zewnątrz. Idealne zabezpieczenie dla systemu mocowania rur i dachowych konstrujcji wsporczych.

  Sklep internetowy • Produkcja elementów instalacji wentylacyjnych


  W celu uzyskania szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu.

  Politerm-izol

Venture HICS Wszystkie

Data: 24-06-2013

Nowość w ofercie! System VENTURE HICS to nowe rozwiązanie od Venture Industries, które polega na połączeniu w jeden układ jednego wentylatora i wielu wywiewników za pomocą jednego zbiorczego pionu wentylacyjnego. Nawiewniki maja możliwość regulacji  oraz reagują na zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu. Prawidłowe działanie całego systemu gwarantuje układ sterowania , w który wyposażony jest każdy wentylator wyciągowy.

ZASADA ROZMIESZCZENIA NAWIEWNIKÓW I WYWIEWNIKÓW SYSTEMU VENTURE HICSSklep internetowy