Politerm-izol: Wentylacja, izolacje termiczne, techniczne, rekuperacja Koszalin
 • iSWAY-FC Adaptive to kompaktowa jednostka napowietrzająca z układem regulacyjnym stosowana do zapobiegania przed zadymianiem wszystkich rodzajów pionowych i poziomych dróg ewakuacyjnych w budynkach. Wykorzystanie układu regulacji zapewnia możliwość dostosowania parametrów pracy do zmieniających się warunków w przestrzeni chronionej.

  Sklep internetowy • Salda wentylatory kanałowe oraz dachowe, centrale wentylacyjne

  Rekuperatory z wymiennikami obrotowymi, krzyżowymi, przeciwprądowymi

  Politerm-izol • POLITERM-IZOL ZDOBYWCĄ "SREBRNEGO DENARA"
            NAGRODY GOSPODARCZEJ 2014 ROKU

  Politerm-izol
 • BIS UltraProtect 1000 - pokrycie powierzchni, które przedłuża żywotność metalu. To innowacyjna metoda przygotowania produktów do stosowania ich w warunkach podniesionego ryzyka korozji lub na zewnątrz. Idealne zabezpieczenie dla systemu mocowania rur i dachowych konstrujcji wsporczych.

  Sklep internetowy
 • Rozpoczęliśmy produkcję elementów instalacji wentylacyjnych.

  Zainteresowanych prosimy o kontakt.

  Politerm-izol
politerm-izol.com.pl Klimatyzacja › Klimatyzatory

Klimatyzatory

1 - 3 z 3

Klimatyzatory GALANZ
Klimatyzatory GALANZ
Urządzenia marki GALANZ sa obecne na Polskim rynku już od kilkunastu lat. Z racji wysokiej jakości urządzeń i nowoczesnej estetyki, marka ta cieszy się zasłużonym uznaniem wśród naszych klientów. Aktualna oferta urządzeń została wzbogacona o nowe, zaawansowane technicznie jednostki iwerterowe z komponentami z najwyższej półki, np.
zobacz więcej »
Klimatyzatory SAMSUNG
Klimatyzatory SAMSUNG
Klimatyzatory SAMSUNG łączą efektywne chłodzenie, wysoką jakość wykonania, komfort i troskę o  zdrowie. Nowoczesne wzornictwo i parametry techniczne zapewniają użytkownikom wyjątkowy komfort a bogactwo inteligentnych rozwiązań sprawia, że klimatyzatory charakteryzują się doskonałą wydajnośćią i niskim poborem energii
zobacz więcej »
Klimatyzatory MISTRAL
Klimatyzatory MISTRAL
Urządzenia marki MISTRAL spełniają wszystkie wymogi norm jakościowych. MISTRAL to wysokie parametry, potwierdzone licznymi certyfikatami, funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd. Oferujemy: klimatyzatory ścienne (DC INVERTER) klimatyzatory kasetonowe (DC INVERTER i ON/OFF) klimatyzatory kanałowe (DC INVERTER i ON/OFF) klimatyzatory
zobacz więcej »

1 - 3 z 3

Produkty Mapa strony