Politerm-izol: Wentylacja, izolacje termiczne, techniczne, rekuperacja Koszalin
 • iSWAY-FC Adaptive to kompaktowa jednostka napowietrzająca z układem regulacyjnym stosowana do zapobiegania przed zadymianiem wszystkich rodzajów pionowych i poziomych dróg ewakuacyjnych w budynkach. Wykorzystanie układu regulacji zapewnia możliwość dostosowania parametrów pracy do zmieniających się warunków w przestrzeni chronionej.

  Sklep internetowy • Salda wentylatory kanałowe oraz dachowe, centrale wentylacyjne

  Rekuperatory z wymiennikami obrotowymi, krzyżowymi, przeciwprądowymi

  Politerm-izol • POLITERM-IZOL ZDOBYWCĄ "SREBRNEGO DENARA"
            NAGRODY GOSPODARCZEJ 2014 ROKU

  Politerm-izol
 • BIS UltraProtect 1000 - pokrycie powierzchni, które przedłuża żywotność metalu. To innowacyjna metoda przygotowania produktów do stosowania ich w warunkach podniesionego ryzyka korozji lub na zewnątrz. Idealne zabezpieczenie dla systemu mocowania rur i dachowych konstrujcji wsporczych.

  Sklep internetowy
 • Rozpoczęliśmy produkcję elementów instalacji wentylacyjnych.

  Zainteresowanych prosimy o kontakt.

  Politerm-izol

Wsporniki

1 - 2 z 2

Wsporniki NICZUK
Wsporniki NICZUK
Wsporniki posiadają zabezpieczenie antykorozyjne w ocynku galwanicznym. Na zamówienie dostępne są z powłoką w ocynku ogniowym. W zależności od rodzaju dostępna długość wsporników wynosi od 150mm do 1040mm. Dostępne modele: C2,0 (30x16x2,0 mm) A2,0 (30x30x2,0 mm) MG2,0 (41x21x2,0 mm) MF2,5 (41x41x2,5 mm) MB3,0 (50x40x3,0 mm)
zobacz więcej »
Wsporniki Walraven RapidRail
Wsporniki Walraven RapidRail
Właściwości: płyta ścienna z przyspawaną szyną montażową otwory (fasolkowe) montażowe są przestawione względem siebie o 90° w celu ułatwienia montażu spawane CO2 wykonanie ze stali 1.0332
zobacz więcej »

1 - 2 z 2

Produkty Mapa strony