Politerm-izol: Wentylacja, izolacje termiczne, techniczne, rekuperacja Koszalin




 • iSWAY-FC Adaptive to kompaktowa jednostka napowietrzająca z układem regulacyjnym stosowana do zapobiegania przed zadymianiem wszystkich rodzajów pionowych i poziomych dróg ewakuacyjnych w budynkach. Wykorzystanie układu regulacji zapewnia możliwość dostosowania parametrów pracy do zmieniających się warunków w przestrzeni chronionej.

  Sklep internetowy



 • Salda wentylatory kanałowe oraz dachowe, centrale wentylacyjne

  Rekuperatory z wymiennikami obrotowymi, krzyżowymi, przeciwprądowymi

  Politerm-izol



 • POLITERM-IZOL ZDOBYWCĄ "SREBRNEGO DENARA"
            NAGRODY GOSPODARCZEJ 2014 ROKU

  Politerm-izol




 • BIS UltraProtect 1000 - pokrycie powierzchni, które przedłuża żywotność metalu. To innowacyjna metoda przygotowania produktów do stosowania ich w warunkach podniesionego ryzyka korozji lub na zewnątrz. Idealne zabezpieczenie dla systemu mocowania rur i dachowych konstrujcji wsporczych.

  Sklep internetowy




 • Rozpoczęliśmy produkcję elementów instalacji wentylacyjnych.

  Zainteresowanych prosimy o kontakt.

  Politerm-izol

Akcesoria

1 - 8 z 8

Taśmy kauczukowe
Taśmy kauczukowe
Taśmy kauczukowe o grubości 3mm, samoprzylepne, kolor czarny, długość w rolce 15 m, szerokość 50 lub 100mm. Służą do wykończenia otulin i mat z kauczuku, nalepiane głównie na miejsca połączeń otulin i styku mat. Polepszają izolacyjność połączeń oraz wygląd zaizolowanej instalacji.
zobacz więcej »
Kleje
Kleje
Kleje K-flex 414 do klejenia pianki kauczukowej wykorzystywanej do termoizolacji przewodów i innych elementów w instalacjach grzewczych i chłodniczych. Jest szybkoschnący i charakteryzuje się wysoką odpornością termiczną. Dostępny w puszkach blaszanych. Pojemność:   0,50-0,80-2,60 l Kleje dwuskładnikowe
zobacz więcej »
Folie
Folie
Folie PCV gładkie o szerokości 1m, długość w rolce 25mb, kolor szary. Folie aluminiowe zbrojone o szerokości 1m, długość w rolce 50mb. Folie aluminiowe gładkie o szerokośi 1m, długość rolki 25m. Grubość 0,10mm.
zobacz więcej »
Mankiety
Mankiety
Mankiety zakończeniowe do izolacji. Występują w trzech kolorach: niebieskim, czerwonym, srebrny aluminiowy, szary. Dostosowane do izolacji o grubościach 20, 25, 30, 40 i 50 mm. Długość rolki 10mb.
zobacz więcej »
Inne
Inne
Nitownica z nitami. Nitownica wraz z zestawem nitów stosowana do zamocowania otulin. Zalecana w przypadku gdy temperatura otoczenia przekracza 50'C. Częstotliwość stosowania - 1 nit co 10 cm. Spinki do otulin przeznaczone do izolacji polietylenowych ułatwiają aplikację kleju na połączeniach. Strzałki samoprzylepne o długości
zobacz więcej »
Taśmy aluminiowe
Taśmy aluminiowe
Taśmy aluminiowe wzmocnione o zbrojeniu 5*5 mm, kolor srebrny, długość w rolce 50 mb, szerokość 50, 75 i 100 mm. Wytrzymałość temperaturowa do 80'C. Taśmy aluminiowe o grubości 0,05 mm i wytrzymałości temperaturowej 150'C przy pracy ciągłej. Występują w dwóch szerokościach 50 i 75 mm.
zobacz więcej »
Taśmy PCV
Taśmy PCV
Taśmy PVC samoprzylepne. Długość w rolce 33 mb. Produkt dostępny w dwóch szerokościach 30 i 50 mm. Kolor szary.
zobacz więcej »
Taśmy PE
Taśmy PE
Taśmy PE o grubości 3mm, samoprzylepne, kolor szary, długość w rolce 15 m, szerokość 50mm. Służą do wykończenia otulin i mat z polietylenu, nalepiane głównie na miejsca połączeń otulin i styku mat. Polepszają izolacyjność połączeń oraz wygląd zaizolowanej instalacji. Taśmy PE wzmacniane, samoprzylepne. Występują w dwóch
zobacz więcej »

1 - 8 z 8

Produkty Mapa strony