Politerm-izol: Wentylacja, izolacje termiczne, techniczne, rekuperacja Koszalin
 • iSWAY-FC Adaptive to kompaktowa jednostka napowietrzająca z układem regulacyjnym stosowana do zapobiegania przed zadymianiem wszystkich rodzajów pionowych i poziomych dróg ewakuacyjnych w budynkach. Wykorzystanie układu regulacji zapewnia możliwość dostosowania parametrów pracy do zmieniających się warunków w przestrzeni chronionej.

  Sklep internetowy • Salda wentylatory kanałowe oraz dachowe, centrale wentylacyjne

  Rekuperatory z wymiennikami obrotowymi, krzyżowymi, przeciwprądowymi

  Politerm-izol • POLITERM-IZOL ZDOBYWCĄ "SREBRNEGO DENARA"
            NAGRODY GOSPODARCZEJ 2014 ROKU

  Politerm-izol
 • BIS UltraProtect 1000 - pokrycie powierzchni, które przedłuża żywotność metalu. To innowacyjna metoda przygotowania produktów do stosowania ich w warunkach podniesionego ryzyka korozji lub na zewnątrz. Idealne zabezpieczenie dla systemu mocowania rur i dachowych konstrujcji wsporczych.

  Sklep internetowy
 • Rozpoczęliśmy produkcję elementów instalacji wentylacyjnych.

  Zainteresowanych prosimy o kontakt.

  Politerm-izol

Maty

1 - 3 z 3

Maty polietylenowe
Maty polietylenowe
Maty izolacyjne z wysokiej jakości pianki PE do instalacji grzewczych i sanitarnych (zbiorniki, kolanka, zawory i inne). Kolor szary, temperatura pracy do +95'C. Zakres grubości izolacji od 5 - 30 mm. Szerokość rolki 1m. Na zamówienie dostępne samoprzylepne i z pokryciami zewnętrznymi.
zobacz więcej »
Maty z wełny
Maty z wełny
Maty z wełny mineralnej z włókien skalnych, dostępne z pokryciem zewnętrznym z: 1. folią aluminiową zbrojoną, 2. siatką stalową 3. siatką z drutu ocynkowanego. Wykorzystywane do instalacji wentylacyjnych, przemysłowych. W zależności od rodzaju maty - odporność temperaturowa nawet od 250'C do 660`C - zakres grubości izolacji
zobacz więcej »
Maty kauczukowe
Maty kauczukowe
Maty izolacyjne z syntetycznej pianki kauczukowej zwijane w role 1m lub 1,5m szerokości do izolacji termicznej oraz ochrony przeciw-kondensacyjnej, instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych. Zakres grubości izolacji od 3 do 50 mm. Na zamówienie dostępne wersje także samoprzylepne oraz z pokryciami zewnętrznymi np. folią aluminiową.
zobacz więcej »

1 - 3 z 3

Produkty Mapa strony