Politerm-izol: Wentylacja, izolacje termiczne, techniczne, rekuperacja Koszalin
 • iSWAY-FC Adaptive to kompaktowa jednostka napowietrzająca z układem regulacyjnym stosowana do zapobiegania przed zadymianiem wszystkich rodzajów pionowych i poziomych dróg ewakuacyjnych w budynkach. Wykorzystanie układu regulacji zapewnia możliwość dostosowania parametrów pracy do zmieniających się warunków w przestrzeni chronionej.

  Sklep internetowy • Salda wentylatory kanałowe oraz dachowe, centrale wentylacyjne

  Rekuperatory z wymiennikami obrotowymi, krzyżowymi, przeciwprądowymi

  Politerm-izol • POLITERM-IZOL ZDOBYWCĄ "SREBRNEGO DENARA"
            NAGRODY GOSPODARCZEJ 2014 ROKU

  Politerm-izol
 • BIS UltraProtect 1000 - pokrycie powierzchni, które przedłuża żywotność metalu. To innowacyjna metoda przygotowania produktów do stosowania ich w warunkach podniesionego ryzyka korozji lub na zewnątrz. Idealne zabezpieczenie dla systemu mocowania rur i dachowych konstrujcji wsporczych.

  Sklep internetowy
 • Rozpoczęliśmy produkcję elementów instalacji wentylacyjnych.

  Zainteresowanych prosimy o kontakt.

  Politerm-izol
politerm-izol.com.pl KlimatyzacjaKlimatyzatory › Klimatyzatory SAMSUNG
Klimatyzatory SAMSUNG łączą efektywne chłodzenie, wysoką jakość wykonania, komfort i troskę o  zdrowie. Nowoczesne wzornictwo i parametry techniczne zapewniają użytkownikom wyjątkowy komfort a bogactwo inteligentnych rozwiązań sprawia, że klimatyzatory charakteryzują się doskonałą wydajnośćią i niskim poborem energii elektrycznej spełniając przy tym najwyższe oczekiwania. Klimatyzatory SAMSUNG posiadają prostą, intuicyjną obsługę.
 • Brak komentarzy

Produkty Mapa strony