Politerm-izol: Wentylacja, izolacje termiczne, techniczne, rekuperacja Koszalin
 • iSWAY-FC Adaptive to kompaktowa jednostka napowietrzająca z układem regulacyjnym stosowana do zapobiegania przed zadymianiem wszystkich rodzajów pionowych i poziomych dróg ewakuacyjnych w budynkach. Wykorzystanie układu regulacji zapewnia możliwość dostosowania parametrów pracy do zmieniających się warunków w przestrzeni chronionej.

  Sklep internetowy • Salda wentylatory kanałowe oraz dachowe, centrale wentylacyjne

  Rekuperatory z wymiennikami obrotowymi, krzyżowymi, przeciwprądowymi

  Politerm-izol • POLITERM-IZOL ZDOBYWCĄ "SREBRNEGO DENARA"
            NAGRODY GOSPODARCZEJ 2014 ROKU

  Politerm-izol
 • BIS UltraProtect 1000 - pokrycie powierzchni, które przedłuża żywotność metalu. To innowacyjna metoda przygotowania produktów do stosowania ich w warunkach podniesionego ryzyka korozji lub na zewnątrz. Idealne zabezpieczenie dla systemu mocowania rur i dachowych konstrujcji wsporczych.

  Sklep internetowy
 • Rozpoczęliśmy produkcję elementów instalacji wentylacyjnych.

  Zainteresowanych prosimy o kontakt.

  Politerm-izol
Kleje K-flex 414 do klejenia pianki kauczukowej wykorzystywanej do termoizolacji przewodów i innych elementów w instalacjach grzewczych i chłodniczych. Jest szybkoschnący i charakteryzuje się wysoką odpornością termiczną. Dostępny w puszkach blaszanych.

Pojemność:   0,50-0,80-2,60 l

Kleje dwuskładnikowe K-FLEX 425 zawierają aktywator. Stosowany do klejenia pianki kauczukowej wykorzystywanej do termoizolacji przewodów i innych elementów w instalacjach grzewczych i chłodniczych. Znajduje zastosowanie w izolacjach wykonanych z EPDM, jak również do klejenia izolacji IN/IC CLAD, które wykorzystywane są w przemyśle naftowym, przemyśle chemicznym, instalacjach podziemnych, platformach wiertniczych i w zastosowaniach specjalnych, w temperaturach do 150ºC.

Kleje Thermaglue do klejenia pianki polietylenowej. Dostępny w tubkach 145m lub puszkach - 1 litr

 • Brak komentarzy

Produkty Mapa strony