Politerm-izol: Wentylacja, izolacje termiczne, techniczne, rekuperacja Koszalin
 • iSWAY-FC Adaptive to kompaktowa jednostka napowietrzająca z układem regulacyjnym stosowana do zapobiegania przed zadymianiem wszystkich rodzajów pionowych i poziomych dróg ewakuacyjnych w budynkach. Wykorzystanie układu regulacji zapewnia możliwość dostosowania parametrów pracy do zmieniających się warunków w przestrzeni chronionej.

  Sklep internetowy • Salda wentylatory kanałowe oraz dachowe, centrale wentylacyjne

  Rekuperatory z wymiennikami obrotowymi, krzyżowymi, przeciwprądowymi

  Politerm-izol • POLITERM-IZOL ZDOBYWCĄ "SREBRNEGO DENARA"
            NAGRODY GOSPODARCZEJ 2014 ROKU

  Politerm-izol
 • BIS UltraProtect 1000 - pokrycie powierzchni, które przedłuża żywotność metalu. To innowacyjna metoda przygotowania produktów do stosowania ich w warunkach podniesionego ryzyka korozji lub na zewnątrz. Idealne zabezpieczenie dla systemu mocowania rur i dachowych konstrujcji wsporczych.

  Sklep internetowy
 • Rozpoczęliśmy produkcję elementów instalacji wentylacyjnych.

  Zainteresowanych prosimy o kontakt.

  Politerm-izol

Tłumiki

1 - 2 z 2

Tłumiki prostokatne
Tłumiki prostokatne
Tłumiki akustyczne są przeznaczone do tłumienia hałasu przenoszonego przez przewody prostokatne instalacji wentylacyjnych. Obudowa zewnętrzna wykonana z blachy ocynkowanej, we wnętrzu wkład tłumiący z niepalnego materiału dźwiękochłonnego. Kołnierze przyłączeniowe wykonane z profili kanałowych i narożników.
zobacz więcej »
Tłumiki okrągłe
Tłumiki okrągłe
Tłumiki akustyczne są przeznaczone do tłumienia hałasu przenoszonego przez przewody okrągłe instalacji wentylacyjnych. Tłumiki sztywne dostępne w odcinkach od 600mm do 1500mm, grubość izolacji 50mm lub 100mm. Tłumiki półelastyczne lub elastyczne dostępne w odcinkach 1000mm.
zobacz więcej »

1 - 2 z 2