Politerm-izol: Wentylacja, izolacje termiczne, techniczne, rekuperacja Koszalin
 • iSWAY-FC Adaptive to kompaktowa jednostka napowietrzająca z układem regulacyjnym stosowana do zapobiegania przed zadymianiem wszystkich rodzajów pionowych i poziomych dróg ewakuacyjnych w budynkach. Wykorzystanie układu regulacji zapewnia możliwość dostosowania parametrów pracy do zmieniających się warunków w przestrzeni chronionej.

  Sklep internetowy • Salda wentylatory kanałowe oraz dachowe, centrale wentylacyjne

  Rekuperatory z wymiennikami obrotowymi, krzyżowymi, przeciwprądowymi

  Politerm-izol • POLITERM-IZOL ZDOBYWCĄ "SREBRNEGO DENARA"
            NAGRODY GOSPODARCZEJ 2014 ROKU

  Politerm-izol
 • BIS UltraProtect 1000 - pokrycie powierzchni, które przedłuża żywotność metalu. To innowacyjna metoda przygotowania produktów do stosowania ich w warunkach podniesionego ryzyka korozji lub na zewnątrz. Idealne zabezpieczenie dla systemu mocowania rur i dachowych konstrujcji wsporczych.

  Sklep internetowy
 • Rozpoczęliśmy produkcję elementów instalacji wentylacyjnych.

  Zainteresowanych prosimy o kontakt.

  Politerm-izol
politerm-izol.com.pl Wentylacja › Rury spiro i kształtki okrągłe

Rury spiro i kształtki okrągłe

1 - 8 z 8

Mufy
Mufy
Mufy to elementy wykorzystywane do łączenia kształtek. Wykonane ze stali ocynkowanej lub kwasoodpornej. Dostępne w średnicach od 80mm do 1000mm.
zobacz więcej »
Nyple
Nyple
Nyple z uszczelką lub bez uszczelki, ze stali ocynkowanej. Ze stali kwasoodpornej dostępne bez uszczelki. Dostepne w średnicach od 80mm do 1000mm.
zobacz więcej »
Redukcje
Redukcje
Redukcje dostępne w wersjach: - tłoczone, - symetryczne segmentowe, - niesymetryczne segmentowe, Wykonane ze stali ocynkowanej (redukcje symetryczne dostępne też ze stali kwasoodpornej). Z uszczelką lub bez.
zobacz więcej »
Siodła
Siodła
Siodła wykonane ze stali ocynkowanej. Dostępne tłoczone, jako jeden element oraz segmentowe. Występują w wersji z uszczelką lub bez.
zobacz więcej »
Trójniki
Trójniki
Trójniki wykonane ze stali ocynkowanej z uszczelką lub bez. Dostępne wersje trójników: T, Y, V. Trójniki tłoczone T wykonane z odejściem ze sztecera siodłowego lub z całkowicie wytłoczonej górnej części.
zobacz więcej »
Kolana segmentowe
Kolana segmentowe
Kolana segmentowe 90°, 60°, 45°, 30° i 15° z uszcelką lub bez. Wykonane ze stali ocynkowanej lub stali kwasoodpornej. Dostępne w zakresie średnic od 250mm do 1000mm.
zobacz więcej »
Kolana tłoczone
Kolana tłoczone
Kolana tłoczone 90°, 60°, 45°, 30° i 15° z uszcelką lub bez. Wykonane ze stali ocynkowanej lub stali kwasoodpornej. Dostępne w zakresie średnic od 80mm do 250mm.
zobacz więcej »
Rury zwijane Spiro
Rury zwijane Spiro
Rury zwijane spiro wykonane z blachy ocynkowanej dostępne w odcinkach 3mb , średnicach od 80mm -  1200mm. W średnicach od 250mm rury wyposażone są w zewnetrzne wzmacniajace przetłoczenia.
zobacz więcej »

1 - 8 z 8