Politerm-izol: Wentylacja, izolacje termiczne, techniczne, rekuperacja Koszalin
 • iSWAY-FC Adaptive to kompaktowa jednostka napowietrzająca z układem regulacyjnym stosowana do zapobiegania przed zadymianiem wszystkich rodzajów pionowych i poziomych dróg ewakuacyjnych w budynkach. Wykorzystanie układu regulacji zapewnia możliwość dostosowania parametrów pracy do zmieniających się warunków w przestrzeni chronionej.

  Sklep internetowy • Salda wentylatory kanałowe oraz dachowe, centrale wentylacyjne

  Rekuperatory z wymiennikami obrotowymi, krzyżowymi, przeciwprądowymi

  Politerm-izol • POLITERM-IZOL ZDOBYWCĄ "SREBRNEGO DENARA"
            NAGRODY GOSPODARCZEJ 2014 ROKU

  Politerm-izol
 • BIS UltraProtect 1000 - pokrycie powierzchni, które przedłuża żywotność metalu. To innowacyjna metoda przygotowania produktów do stosowania ich w warunkach podniesionego ryzyka korozji lub na zewnątrz. Idealne zabezpieczenie dla systemu mocowania rur i dachowych konstrujcji wsporczych.

  Sklep internetowy
 • Rozpoczęliśmy produkcję elementów instalacji wentylacyjnych.

  Zainteresowanych prosimy o kontakt.

  Politerm-izol

Opaski zaciskowe: nylonowe, metalowe. Dostępna również taśma metalowa zaciskowa.

Opaski nylonowe można stosować w zakresie temperatur  -550C do +1000C. Występują w długościach od 550 mm do 1180 mm. W opakowaniu 100 szt.

Opaski metalowe wykonane ze stali nierdzewnej. Szerokość 9 mm. Znajdują zastosowanie do wszystkich przewodów elastycznych.

Taśma metalowa zaciskowa w rolce to wygodny, szybki sposób tworzenia opasek zaciskowych. Taśma rozwijana jest z plastikowych opakowań. Szerokość taśmy 9mm. Rolka długości 30m.

 • Brak komentarzy